Divinity: Grzech Pierworodny II

ObserwujMam (20)Gram (4)Ukończone (5)Kupię (6)

Solucja - opis przejścia - wiki Divinity: Grzech Pierworodny II


Solucja Divinity: Original Sin II (Divinity: Grzech Pierworodny II) zawiera rozpiskę wszystkich misji dostępnych w grze. Chodzi zatem zarówno o zadania stanowiące główny wątek fabularny, jak i o te, które jedynie go uzupełniają. Jako że to produkcja rozbudowana pod względem historii oraz mechaniki rozgrywki, warto wykonywać możliwie jak najwięcej zleceń.

Rób to szczególnie jeśli masz jakiekolwiek problemy z pokonaniem napotkanych przeciwników. Nie podchodź bezsensownie do jednego pojedynku wielokrotnie, najpewniej bowiem za każdym razem przegrasz. Upewnij się najpierw, że Twój poziom doświadczenia co najmniej odpowiada temu oponentów. Mając co do tego przekonanie, przystąp do walki.

Jeśli Twoi bohaterowie są znacząco słabsi od wrogów, zrealizuj kilka misji pobocznych, pokonaj napotkanych przeciwników i zwiedź dokładnie lokacje. Znajdziesz dzięki temu misje poboczne, które umożliwią Ci pozyskanie doświadczenia, koniecznego do zwycięstwa. Misje w ramach niniejszej solucji rozpisane są wedle lokacji, które odwiedza główny bohater.

Strony stanowiące opis rozdziału, zawierają misje główne. Podstrony będące niejako "pod" danym rozdziałem to misje poboczne.

Solucja Divinity: Original Sin II:

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 3 razy   ●   zmienił(a): 3637 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?