Call Of Duty: United Offensive (PC) - okladka

Call Of Duty: United Offensive (PC)

Premiera:
14 września 2004
Premiera PL:
22 października 2004
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Polski napisy
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (167)Gram (19)Ukończone (76)Kupię (15)

Opis Call Of Duty: United Offensive (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 7h 50min

+ czaswięcej

Call of Duty: United Offensive. Amerykanie, Brytyjczycy i Rosjanie wracają na fronty II wojny światowej. Przed nami wielkie bitwy: w Ardenach, inwazja na Sycylię i Łuk Kurski.

Czekają nas walki na ziemi i nowość - w powietrzu. Już teraz można powiedzieć, że misja lotnicza nad Sycylią z użyciem bombowców B-17 przejdzie do klasyki.

W Call of Duty: United Offensive przygotowano 12 map w trybie dla jednego gracza, podzielonych na 3 kampanie. Dopracowano tryb gry sieciowej poprzez unowocześnienie systemu rankingów. W zamian za komplet celów otrzymamy dodatkowe uzbrojenie.

W grze bardzo istotna jest współpraca i koordynacja działań oddziału. Kiedy jeden z żołnierzy będzie osłaniał ogniem towarzyszy, inni będą atakować z okopów. Każdy z żołnierzy twojej drużyny posiadał będzie indywidualne umiejętności. Ich wykorzystanie i współpraca podczas działań będą gwarantować sukces.

Cechy:
- Filmowy poziom, nowe efekty specjalne, poprawiona grafika oraz umiejętności postaci pozwalają Call of Duty: United Offensive na zapewnienie jeszcze wyższego poziomu realizmu niż wcześniej.
- Korzystaj z jeepów, czołgów i motocykli, kiedy trzeba - wzywaj wsparcie artyleryjskie i powietrzne...
- Dzięki nowym, autentycznym broniom z okresu II Wojny Światowej możesz korzystać ze świec dymnych, miotaczy ognia, a nawet ciężkich karabinów maszynowych.
- Często walka odbywać się będzie w deszczu lub w śniegu ograniczając znacząco widoczność, a eksplozje symulować będą w realistyczny sposób autentyczne efekty pola walki
- Towarzysze broni, połączeni w chaosie wojny, gracz oraz jego koledzy z oddziału muszą działać wspólnie, kiedy przyjdzie do koordynacji obrony lub ataku na okopane pozycje wroga. Misje wymagać będą zarówno indywidualnych umiejętności gracza, jak i zdolności współpracy z pozostałymi członkami oddziału.
- Nowe misje, poznaj najdramatyczniejsze sceny walk II Wojny Światowej oczyma ich uczestników walczących o wyzwolenie Europy. Możesz wcielić się w postać żołnierza 101 Dywizji Powietrznodesantowej w czasie walk w Ardenach, przechodząc następnie w postać angielskiego lotnika walczącego z niemieckimi myśliwcami Bf-109 z pozycji strzelca pokładowego, a następnie walcząc w inwazji na Sycylię. Na koniec masz możliwość uczestnictwa w 8 dniach bitwy kurskiej, wspierając swoich towarzyszy broni ogniem działa czołgu T-34.
- W grze w sieci masz możliwość wzięcia udziału w monumentalnej bitwie z udziałem czołgów oraz piechoty.
- Korzystaj z nowych map i trzech nowych trybów walki (Bitwa pancerna, CTF i Dominacja - w której twoim celem jest utrzymanie kluczowych lokacji powstrzymując atak przeciwnika).
- Nowy system stopni pozwala graczom na zdobywanie dodatkowego uzbrojenia w nagrodę za wykonanie zadania oraz szacunku graczy walczących po obu stronach konfliktu.

Ponadto gra oferuje:
- 3 nowe tryby rozgrywki MP (Tank Battle, Domination, CTF),
- 10 zupełnie nowych map dla rozgrywki wieloosobowej
- 12 poziomów gry w trybie single-player
- nowe pojazdy (czołg T34/85, bombowce B-17, jeepy),
- nowe bronie (między innymi bazooka, miotacz ognia),
- większa złożoność misji:
- ochrona,
- ostrzał,
- bombardowanie,
- desant,
- patrole uliczne
- wpływ warunków pogodowych na przebieg działań.

Zaprojektowany od podstaw nowy system efektów cząsteczkowych pozwoli nam zobaczyć lepsze wybuchy, gęściejszy dym, trzaskający mróz i ulewny deszcz.


Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Call Of Duty: United Offensive (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosludwikluk181991   @   16:08, 16.05.2009
Gra podobnie jak podstawka trzyma poziom i ma klimat..
Szkoda tylko ze jest taka krótka Smutny
0 kudosJackieR3   @   15:48, 13.11.2009
Jako dodatek bardzo dobre,jako samodzielna gra za krótkie.Ale następne części też zaczęły się skracac. Zdziwiony
0 kudosMatt111   @   17:10, 23.10.2010
fajny dodatek ,a najlepsza kmpania to USA
0 kudospavko9   @   17:27, 23.10.2010
Gra mi sie podobala Uśmiech Ale troszke krótka.
0 kudosgambit33   @   21:05, 06.11.2010
Świetny dodatek do świetnej gry
0 kudosgregory16mix   @   21:11, 06.11.2010
Cytat: pavko9
Gra mi sie podobala Uśmiech Ale troszke krótka.
A co powiesz na nowego MoHSzczęśliwy
0 kudosremik1976   @   10:15, 09.05.2011
Bardzo dobry dodatek i w mojej ocenie nawet wypada lepiej niż podstawka. Nie mogę się natomiast zgodzić z opiniami, że gra jest krótka. Jest niewiele krótsza od podstawki i odrobinę trudniejsza co znakomicie równoważy tą małą niedoskonałość. Grę oceniam na 8.5/10. Dostałaby dziewiątkę, ale muszę odjąć pół punkta za upośledzone bieganie.
0 kudosKBUM   @   09:31, 30.05.2011
Zaisty dodatek , daje 9.1 za fajne i długie misje Uśmiech
0 kudossewerynekd   @   05:03, 10.08.2011
Świetny dodatek, ale zastanawia mnie, czemu wszyscy uważają, że jest krótki, skoro misje na poziomie żółtodzioba potrafią przysporzyć kłopotów. No i nie zapominajmy o długości jednej misji. W zwykłym CoD to mamy około 5-8 celów, a w dodatku 8-12, są wyjątki np. misja z bombardowaniem, ale jest ona trudna, i trzeba wielu prób, żeby ją przejść na najtrudniejszym poziomie(nie wiem jak wy, ale ja tak w każdym razie powtarzałem). Acha, mam pytanie dla tych, którzy oglądali film pt. "Działa Nawarony". Czy końcówka misji na Sycyli, no wiecie kiedy wszystko wybucha, nie było wzoroane na wydarzeniu z tego filmu?
0 kudosJackieR3   @   09:53, 10.08.2011
W Cod-ach można się doszukać więcej zapożyczeń z różnych filmów,np.z"Szeregowca Ryana"."Wroga u bram"itd.Część z nich może być niezamierzona.Ale mnie się to podoba,nie uważam tego za wadę.
0 kudossewerynekd   @   14:22, 10.08.2011
Cytat: JackieR3
W Cod-ach można się doszukać więcej zapożyczeń z różnych filmów,np.z"Szeregowca Ryana"."Wroga u bram"itd.Część z nich może być niezamierzona.Ale mnie się to podoba,nie uważam tego za wadę.

Ja też Uśmiech .
0 kudosthennomad   @   17:05, 17.08.2012
Nie spodziewałem się tak wielu misji.Szczęśliwy
0 kudosPietek=)   @   10:53, 09.04.2014
Dopadłem ten dodatek i muszę napisać że od samego początku United Offensive trzyma rewelacyjny poziom.
Pierwsza kampania ( amerykańska ) - niemieckiej kontrofensywy w Ardenach, jest świetnie poprowadzona i przyćmiewa początek z podstawki. Od razu jesteśmy rzucani w wir walki gdzie przechodzimy szybkie przypomnienie z jakiej broni jak się strzela - super rozwiązanie. Kampanię tą zapamiętam bo dała mi nieźle w kość i zaoferowała spore przeżycia - m.in atak niemieckich wojsk w lesie bastogne'iskim jak i obrona dworku w Noville ufff...
Druga kampania - ( brytyjska ) - okzała się jeszcze lepsza! Początek i misja bombowcem - istny miód. Poźniejsze pościgi, wysadzania mostów, latarni jak i walki w łodziach to świetne, pełne akcji przeżycia.
Trzecia kampania - ( rosyjska ) - jak dla mnie najsłabsza. Sprawę ratuje m.in. misja czołgami choć jest ona za krótka i za łatwa. Wydaje mi się że ogólnie kampania ta pomimo że nie jest najciekawsza to na pewno jest najtrudniejsza. Nie raz i nie dwa ginąłem od pocisków z czołgów czy samolotów. Najlepszym przykładem jest misja na stacji pociągowej przy której namęczyłem się najbardziej.

Posumowując - United Offensive jest wyśmienity i stawiam go śmiało na równi z podstawką.
Dodaj Odpowiedź