Call Of Duty: United Offensive (PC)

ObserwujMam (165)Gram (17)Ukończone (76)Kupię (15)

Zapowiedź gry Call Of Duty: United Offensive (PC)


bigboy177 @ 00:00 03.07.2006
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

United Ofensive to dodatek do gry Call Of Duty. Nie jest on tworzony przez Infinity Ward lecz przez Gray Matter Studios, ponieważ Infinity Ward pracuje cały czas nad drugą częścią gry Call Of Duty.

United Ofensive to dodatek do gry Call Of Duty. Nie jest on tworzony przez Infinity Ward lecz przez Gray Matter Studios, ponieważ Infinity Ward pracuje cały czas nad drugą częścią gry Call Of Duty. Już na początku, podczas pierwszej misji, rzuca się nam w oczy lekko poprawiona grafika. Dodane zostały efekty cząsteczkowe, dzięki którym dym oraz ogień wyglądają o niebo lepiej. Już w pierwszej misji United Offensive zobaczymy także że gra rozrosła się dość znacząco. Mapy są większe o około 30-40% w porównaniu z oryginalną wersją Call Of Duty. Mamy do dyspozycji więcej uzbrojenia, więcej gadżetów i więcej interaktywnych przedmiotów, którymi możemy sterować.

Dodano również możliwość biegania, oczywiście oparta ona będzie na współczynniku wytrzymałości, który będzie spadał po przebiegnięciu znaczącego dystansu. Podczas sprintu nie będziesz mógł oczywiście celować, lecz nie został on po to do gry dołożony… celem sprintu jest ucieczka a nie atak, najczęściej przed granatami, które także doczekały się małej modyfikacji. W United Offensive możesz wyciągnąć zawleczkę, odczekać trochę i rzucić granat w odpowiednim momencie, uniemożliwiając wrogowi odrzucenie go powrotem do nas.W grze poprowadzimy znów trzy narody: Rosjan, Amerykanów i Brytyjczyków. Każda z kampanii będzie inna. Będziemy oczywiście mieć do wyboru inne bronie… ale ogólna zasada gry pozostanie taka sama… starać się przeżyć za wszelką cenę.

Oprócz poprawek kosmetycznych i w kampaniach, ulepszono tryb rozgrywki wieloosobowej. W każdym trybie będziemy mogli kontrolować pojazdy. Trybów także przybyło, oprócz tych z Call Of Duty doszły jeszcze CTF, Dominacja i Assault. To jeszcze nie wszystko, do gry dodano system rang, który umożliwi otrzymywanie dodatkowych granatów, binokli i wreszcie po osiągnięciu stosownej rangi będziemy mogli nawet wezwać ostrzał artyleryjski.


Podsumowanie:
Gra pojawi się jeszcze tej jesieni, na dwóch płytach kompaktowych i jestem pewny że zapewni wiele godzin rozrywki, jednoosobowej jak również wieloosobowej.
Zapowiada się genialnie!

Screeny z Call Of Duty: United Offensive (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?