Horizon II: Forbidden West (PC) - okladka

Horizon II: Forbidden West (PC)

Premiera:
21 marca 2024
Premiera PL:
21 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Horizon II: Forbidden West (PC)
Materdea @ 16:10 27.09.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 83h 50min

+ czaswięcej

Horizon II: Forbidden West to kontynuacja udanej gry akcji z otwartym światem osadzona w przyszłości, gdzie świat przejęły maszyny, a ludzkość została zredukowana do prymitywnych plemion. Za projekt ponownie odpowiada studio Guerrilla Games znane z serii strzelanek Killzone.

Fabuła opowiada wydarzenia po stabilizacji świata, gdzie ludzie nauczyli się ujarzmiać mechaniczne bestie do swoich celów. Tym razem Aloy, główna bohaterka cyklu, musi udać się na zachodnie wybrzeże Ameryki Północnej by stawić czoło nowemu zagrożeniu.

Podobnie jak w pierwszej części, obserwujemy akcję z perspektywy TPP. Przemierzając rozległą otwartą mapę, wykonujemy zadania popychające fabułę lub wiele misji pobocznych. Oprócz własnych nóg, możemy skorzystać z mechanicznych wierzchowców. W Forbidden West zwiedzamy także podmorskie głębiny kryjące ruiny dawnej cywilizacji.

Przeciw bohaterce stają zarówno wrogie plemiona, jak i dzikie roboty. Do ich eliminacji możemy użyć łuku znanego z Horizon: Zero Dawn oraz szeregu innych rodzajów broni białej. Wraz z postępami w grze odblokowujemy nowe umiejętności, a także zdobywamy lepszy ekwipunek.

Horizon II: Forbidden West - Edycja kompletna poza podstawową wersją gry zawiera także dodatek Burning Shores.

Wymagania: Twórcy gry Horizon II: Forbidden West ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Horizon II: Forbidden West (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?