Hyper Scape (PC) - okladka

Hyper Scape (PC)

Premiera:
11 sierpnia 2020
Premiera PL:
11 sierpnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hyper Scape (PC)
Materdea @ 15:30 11.07.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hyper Scape to nowa marka w portfolio firmy Ubisoft - gra jest dedykowana starciom wieloosobowym w formule battle royale z motywem science-fiction i futurystyczną wizją artystyczną.

Akcja Hyper Scape toczy się w roku 2054 w uniwersum, które niegdyś było Internetem, jednak przekształcone zostało w faktyczny wymiar, gdzie ludzie bawią się, wymieniają się wiadomościami itd. W mieście zwanym Neo Arcadia toczą się pojedynki mogące pomieścić nawet 100 graczy naraz - jednym z uczestników jesteśmy my.

Hyper Scape to pierwszoosobowa strzelanka battle royale, oferująca wyłącznie wieloosobowy wariant zabawy - możemy bawić się z drużynie lub samodzielnie. W grze mamy szybką akcję, unikatowych bohaterów oraz mnóstwo uzbrojenia. Ciekawostką jest fakt, że tytuł mocno zintegrowano z Twitchem, co pozwala widzom wpływać na rozgrywki, np. poprzez spawnowanie medykamentów.

Wymagania: Twórcy gry Hyper Scape ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Hyper Scape (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?