Ubisoft Forward 2 odbędzie się 10 września

Firma Ubisoft potwierdziła, że kolejna edycja Ubisoft Forward zostanie zorganizowana 10 września.

@ 02.09.2020, 08:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

Ubisoft Forward 2 odbędzie się 10 września

Potwierdziły się wczorajsze plotki o tym, że kolejne wydarzenie z serii Ubisoft Forward odbędzie się w przyszłym tygodniu! Firma Ubisoft wypuściła specjalny filmik promujacy line-up nadchodzącego wydarzenia i jednocześnie podała jego termin - 10 września.

Kolejna impreza z cyklu Ubisoft Forward rozpocznie się 10 września o godzinie 22 naszego czasu. Wcześniej, bo o godzinie 21, zorganizowane zostanie tzw. pre-show. Czego jednak możemy spodziewać się po drugiej edycji transmisji z materiałami i - miejmy nadzieję - zapowiedziami gier ze stajni francuskiej korporacji?

Na poniższym materiale wyraźnie zaznaczono główne role nadchodzącego wydarzenia - Watch Dogs: Legion, Gods & Monsters (prawdopodobnie przemianowane już na Immortals: Fenyx Rising), Hyper Scape, Tom Clancy's The Division 2, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, a także Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint.

Co ciekawe, nie zaprezentowano nadchodzącego w podobnym terminie, co nowe Watch Dogs, Assassin's Creed: Valhalla. Ubi jednak zapowiada również niespodzianki, które - ponownie miejmy nadzieję - nie trafią wcześniej do sieci w formie jakiegoś przecieku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:08, 02.09.2020
Mam nadzieję na nowe i konkretne informacje o Gods & Monsters, Ubi skąpi informacji a tytuł dobrze się zapowiada.