Hyper Scape zadebiutuje za niespełna dwa tygodnie

Chodzi o premierę gry oraz jednocześnie debiut pierwszego jej sezonu.

@ 31.07.2020, 11:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Hyper Scape zadebiutuje za niespełna dwa tygodnie

Hyper Scape to nowy shooter firmy Ubisoft, mający niebawem zadebiutować w ramach pierwszego sezonu. Francuzi wreszcie zdradzili kiedy dokładnie w przedsięwzięcie będziemy mogli zagrać.

Hyper Scape to przedstawiciel gatunku battle royale. Aby spędzać w nim czas nie trzeba niczego kupować, mamy bowiem do czynienia z free-to-play, a premiera pierwszego sezonu, czyli także gry, nastąpi 11 sierpnia bieżącego roku.

Hyper Scape dostępne będzie na PC, PS4 oraz Xboksie One. To pierwszoosobowy shooter, w którym przemierzamy siedem dystryktów wirtualnego miasta Neo Arcadia. Cechą charakterystyczną projektu jest mnóstwo obszarów, w ktorych ważne jest przemieszczanie się w pionie, np. po dachach budynków.

Jeśli planujecie grać, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe Hyper Scape.


Sprawdź także:
Hyper Scape

Hyper Scape

Premiera: 11 sierpnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Hyper Scape to nowa marka w portfolio firmy Ubisoft - gra jest dedykowana starciom wieloosobowym w formule battle royale z motywem science-fiction i futurystyczną wizją a...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?