Playerunknown's Battlegrounds (PC) - okladka

Playerunknown's Battlegrounds (PC)

Premiera:
23 marca 2017
Premiera PL:
23 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / MMO
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (40)Gram (13)Ukończone (2)Kupię (7)

Opis Playerunknown's Battlegrounds (PC)
Dirian @ 11:03 31.03.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 98h 0min

+ czaswięcej

Playerunknown's Battlegrounds to sieciowa strzelanka z gatunku Battle Royale od studia Bluehole, znanego m.in. z gry TERA. Projekt nadzorował Brendan Greene (znany szerzej pod nickiem PlayerUnknown), który wcześniej stworzył tryby Battle Royale do gier Arma i Arma II, a także pomagał w pracach przy H1Z1: King of the Kill.

Playerunknown's Battlegrounds jet projektem, który Greene stworzył od podstaw. To sieciowy FPS w klimacie survivalu, w którym trafiamy na obszerną mapę wraz z innymi graczami bez jakiegokolwiek wyposażenia i musimy przetrwać. W tym celu przemierzamy kolejne lokacje, przeszukując je i gromadząc podstawowe przedmioty, jak broń, pancerz czy środki medyczne. Nasze zadanie jest proste - musimy wymordować pozostałych graczy i samemu nie dać się zabić. W trakcie rozgrywki wspomagamy się różnymi pojazdami i korzystamy z prostego systemu craftingu, przy pomocy którego możemy wytworzyć różne itemy, czy też ulepszyć nasze bronie. 

Wraz z upływającym czasem, gra zawęża teren działań, w efekcie czego nie dochodzi do sytuacji, gdy na planszy zostaje ledwie kilku graczy, znajdujących się w sporych odległościach od siebie. 

Playerunknown's Battlegrounds debiutowało 23 marca 2017 roku w Early Access na Steam. Pełna wersja planowana jest na 2018 rok.

Wymagania: Twórcy gry Playerunknown's Battlegrounds ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Playerunknown's Battlegrounds (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   07:35, 23.03.2018
Całkiem zabawny ten cały PUBG na Androida. Na początku myślałem, że to jakaś popierdółka albo aplikacja wspierająca do której trzeba mieć pełnoprawną grę. Ale nie. W 832 MB danych mieści się praktycznie pełnoprawny tytuł z PC. Oczywiście nie jestem pewien, bo nie grałem na pececie, opieram się na tym co widziałem na gameplayach. Zagrałem dwa meczyki w pierwszym byłem czwarty, a w drugim drugi. Uśmiech Wiadomo, że na telefonie nie gra się jakoś ultra wygodnie, ale i tak lepiej niż oczekiwałem. Czasem zdarza się przez przypadek wcisnąć klawisz strzelania, gdy chcemy poruszyć kamerą, ale poza tym gra się całkiem nieźle. Gram na Xiaomi Redmi 4 z 5-calowym ekranem, więc jak ktoś ma większy zapewne będzie grać się lepiej. Z płynnością też nie ma jakichś problemów, jedynie przy lądowaniu widać doczytujące się tekstury, ale w pełnoprawnej wersji też ten problem występuje.