Saints Row: The Third - Remastered (PC) - okladka

Saints Row: The Third - Remastered (PC)

Premiera:
22 maja 2020
Premiera PL:
22 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (9)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Saints Row: The Third - Remastered (PC)
Materdea @ 10:05 08.04.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 32h 30min

+ czaswięcej

Saints Row: The Third to trzecia z kolei część serii strzelanek z widokiem TPP, które podobnie, jak w przypadku GTA, nie prowadzą gracza za rękę wcześniej zdefiniowanym torem; dają natomiast wolność w podejmowaniu decyzji oraz dużą, otwartą przestrzeń do zwiedzenia.


Saints Row: The Third - Remastered to wszystkie 3 duże rozszerzenia i ponad 30 dodatków, które także - co naturalne - dostały odświeżone tekstury i graficznej bajery. Remaster to nie tylko wyższe rozdzielczości, a także sporo innych poprawek - przemodelowano każdą broń oraz samochód w grze, zaś nowych tekstury doczekało się niemal całe miasto oraz cztery tysiące innych elementów.


Po zakończeniu poprzedniej części serii, główni bohaterowie - członkowie gangu Saints - mają miasto Stilwater u swych nóg. Niestety podczas jednej z robót, plan rabunku banku nie idzie jak zakładano, a w rezultacie ekipa trafia ponownie za kratki. W więzieniu dowiadują się sporo ciekawych rzeczy na temat międzynarodowej agencji przestępczej zwanej Syndykatem. Jest ona prowadzona przez Phillipe'a Lorena i ma we władaniu większą część banków, jak również policję Stilwater. Loren uwalnia z więzienia dwóch członków gangu: Johnny Gat oraz Shaundi, następnie proponuje im życie w zamian za 2/3 posiadanego obecnie terytorium. Gat się nie zgadza, co wywołuje strzelaninę. Jako że ma ona miejsce w samolocie, sytuacja staje się niebywale napięta. Gat w ostatniej chwili wypada przez luk ładowni, otwiera spadochron i spokojnie ląduje. Nie może jednak wrócić do Stilwater, gdyż jest ono we władaniu Syndykatu, Johnny decyduje się zatem na zmianę miejsca działania i przenosi swój biznes do wzorowanego na Chicago, Steelport.

W Saints Row: The Third mamy do czynienia z trzema różnymi gangami, których wzajemnie interakcje napędzają rozgrywkę. Pierwszym z nich jest The Morning Star, drugim Luchadores, a trzecim The Deckers. Każdy posiada oczywiście własnego przywódcę, założenia i sposób funkcjonowania. Czwartą frakcją w grze jest grupa antyterrorystyczna STAG, walcząca z gangami.

W poprzednich częściach serii, gangi, choć połączone, nie były tak naprawdę powiązane z fabułą. Tzn. zadania jakie od nich dostawaliśmy można było realizować w dowolnej kolejności i bez konsekwencji. Tym razem wątek fabularny jest ściśle związany z tym co robimy, a w rezultacie trzeba podejmować decyzje ostrożnie i z rozmysłem.

Jako że Saints Row: The Third jest strzelanką, do dyspozycji dostajemy ogromny arsenał broni palnej, począwszy od pistoletów, przez karabiny, na granatach i wyrzutniach skończywszy. Miasto przemierzamy natomiast z wykorzystaniem pojazdów krążących po ulicach. Wystarczy do takowego podejść, pozbyć się kierowcy i już można jechać samodzielnie. Akcja jest dynamiczna, wciągająca i pełna przemocy, tak więc produkt skierowany jest tylko do graczy dojrzałych. Fabułę można pokonać w pojedynkę, lub w towarzystwie innych graczy, w tzw. trybie współpracy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykamiZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Saints Row: The Third - Remastered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosgajda1000   @   13:22, 07.05.2020
Forfiter? A. Nie to nie to...