Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered (PC) - okladka

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered (PC)

Premiera:
03 lipca 2018
Premiera PL:
03 lipca 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered (PC)
Materdea @ 10:25 30.03.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Red Faction: Guerilla to trzecia odsłona oryginalnej strzelanki studia Volition, które pierwszą część swej trylogii zaprezentowało światu w 2001 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2.

Akcja "trójki" rzuca gracza w pół wieku po wydarzeniach z poprzednich epizodów. W czasie pięciu dekad na Marsie nadal toczą się konflikty mające swój punkt zapalny w buncie organizacji Red Faction, znanym z części pierwszej.

W odróżnieniu od wcześniejszych odsłon tutaj rozgrywka przedstawiona jest w perspektywie trzeciej osoby, co oznacza, że kamera umieszczona została za plecami protegowanego. Nierozerwalnie wiąże się to z głównymi założeniami kampanii. Mapy niemal w stuprocentowej części składają się z dużych otwartych przestrzeni. Budynki natomiast pełnią funkcję tymczasowej osłony lub - co znacznie ciekawsze - zniszczalnego obiektu!

To, na czym bardzo wiele poprzednie części serii zyskały w oczach graczy całego świata, to zaimplementowany system destrukcyjny, który pozwalał za pomocą ciężkiego uzbrojenia i ładunków wybuchowych niszczyć ściany i tym samym dostawać się w miejsca z pozoru niedostępne! Owa opcja dostępna jest także tutaj, co pozwoli stosować odmienne taktyki walki niż w innych shooterach. Niewykluczona jest także możliwość deformacji marsjańskiego gruntu, aby w powstałych lejach po ciężkim bombardowaniu znaleźć dogodną osłonę.


Remaster

Red Faction: Guerilla Re-Mars-tered to przede wszystkim zupełnie nowej jakości tekstury, poprawione oświetlenie oraz cienie, natywna rozdzielczość 4K oraz elementy tak zwanego "post-processingu", co rozumiemy pod pojęciem wygładzenia krawędzi.

Screeny z Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?