This is the Police (PC) - okladka

This is the Police (PC)

Premiera:
02 sierpnia 2016
Premiera PL:
02 sierpnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis This is the Police (PC)
Materdea @ 13:20 11.09.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

This is the Police to produkcja studia Weappy, która łączy ze sobą fabularny aspekt gier cRPG wraz z wyborami moralnymi oraz warstwę strategiczną, znaną z np. wielu innych produkcji niezależnych.

This is the Police wcielamy się w postać Jacka Boyda - szefa policji, który za niespełna pół roku, decyzją burmistrza, przechodzi na emeryturę. Miejscem akcji jest nieskalane (jeszcze) przestępczością miasteczko Freeburg. Sytuacja diametralnie się zmienia - mafia dobiera się w sielankowej miejscowości, w urzędzie miasta korupcyjne procedery zaczynają się imać wszystkich pracowników, a pośrodku zamieszania jest bohater.

Celem gry - i jednocześnie Jacka - jest zarobienie w 500 tysięcy dolarów w 180 dni. Nieważne przy czyjej pomocy uda nam się to zadanie zrealizować - mafii, pensji czy burmistrza. This is the Police to interaktywne przerywniki filmowe, oferujące m.in. decyzje gracza podczas wywiadów z prasą, czy też wybór pomiędzy współpracą z mafią a odrzucaniem ich ofert. Po narracyjnej części historii Jacka Boyda przychodzi czas pracy, czyli wyznaczanie podwładnych do zgłaszanych przestępstw, prowadzenie grubszych śledztw przy pomocy detektywów.

Oprawa graficzna This is the Police została utrzymana w komiksowej stylistyce. Za głos głównego bohatera odpowiada sam Jon St. John, czyli sławny Duke Nukem!

Screeny z This is the Police (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?