Beat Cop (PC) - okladka

Beat Cop (PC)

Premiera:
30 marca 2017
Premiera PL:
30 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Beat Cop (PC)
Materdea @ 15:46 31.07.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

Beat Cop to gra przygodowa z elementami zarządzania czasem - time management - autorstwa polskiego studia Pixel Crow. We współpracy z rodzimymi deweloperami w udziale produkcji bierze udział również znane z m.in. serii Anomaly oraz gry This War of Mine 11 bit studios.

Beat Cop pozwala wcielić nam się w typowego krawężnika - policjanta Jacka Kelly'ego. Jako były detektyw został wrobiony w morderstwo i teraz musi zaczynać swoją karierę od początku. Od teraz naszym zadaniem jest wypisywanie mandatów, łapanie drobnych przestępców oraz pyskówki z lokalnymi mieszkańcami.

Rozgrywka w Beat Cop podzielona jest na dni, które odpowiadają służbie Jacka. Każdego dnia mamy inny przydział zadań od naszego szefa, a ponadto musimy realizować własne cele - była żona ciągnie od nas pieniądze na alimenty, a oprócz tego musimy wchodzić w układy z miejscowymi gangami oraz włoską mafią.

Beat Cop reprezentuje klimat oraz humor typowych produkcji filmowych z lat 80. ubiegłego stulecia. Oprawa graficzna została utrzymana w klasycznymi pixelarcie, podobnie zresztą jak i muzyka - nieskomplikowana, żywiołowa, złożona z prostych sampli. 

Screeny z Beat Cop (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDamian098K   @   19:39, 06.04.2017
Jak dla mnie gra jest genialna historia jest wciągająca, liczne odniesienia do pop kultury, zabawne dialogi, świetna grafika i gameplay przywodzi na myśl staro szkolne gry point and click w, których nikt nie prowadzi cię za rękę przez całą grę i pokazuje co masz w danym momencie zrobić. Jak dla mnie 1000000/10 (: