Redout (PC) - okladka

Redout (PC)

Premiera:
02 września 2016
Premiera PL:
02 września 2016
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Redout (PC)
Dirian @ 01:38 09.09.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Redout to duchowy spadkobierca takich produkcji jak F-Zero, WipeOut, Rollcage czy POD. Tytuł przygotowało włoskie studio 34BigThings srl.

W grze wcielamy się w pilota futurystycznych, kosmicznych ścigaczy. Twórcy oddali do naszej dyspozycji szereg rozmaitych pojazdów, różniących się stylem prowadzenia, sterownością, maksymalną prędkością, przyspieszeniem czy też wagą. Karierę rozpoczynamy za kółkiem najsłabszego pojazdu, by z czasem odblokowywać coraz to lepsze ścigacze i brać udział w wyścigach na bardziej wymagających torach. Te są bardzo futurystyczne i często wielopoziomowe, w efekcie czego minie trochę czasu, zanim się z nimi zapoznamy, co pozwoli na osiąganie upragnionych wyników.

W trakcie prowadzenia kosmicznego ścigacza konieczne jest nie tylko uważanie na trasę, ale też zachowania przeciwników czy kontrolowanie szeregu czynników, jak chociażby kąta nachylenia pojazdu. Gra, jak na tego typu produkcję, jest dość wymagająca, ale jednocześnie szalenie angażująca.

Produkcja, prócz kampanii, oferuje opcję szybkiego wyścigu, próby czasowe czy też tryb sieciowy, w ramach którego możemy rywalizować z innymi graczami. 

Redout zapewnia bardzo dobrą oprawę wizualną, pełną efektów i neonowych kolorów - możliwe jest to dzięki zastosowaniu nowoczesnego silnika Unreal Engine 4.

Screeny z Redout (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?