The Park (PC) - okladka

The Park (PC)

Premiera:
27 października 2015
Premiera PL:
27 października 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis The Park (PC)
Dirian @ 21:09 27.10.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 1h 10min

+ czaswięcej

The Park to przygodowa gra z widokiem pierwszoosobowym, utrzymana w konwencji horroru. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Funcom, znane m.in. z Age of Conan, Dreamfall: The Longest Journey czy The Secret World.

Fabuła tytułu opowiada historię Lorraine, młodej kobiety, której synek zaginął w trakcie wizyty w lunaparku. Zrozpaczona matka wraca do wspomnianego miejsca nocą, gdy jest ono opuszczone i przykryte zmrokiem, rozpoczynając poszukiwanie dziecka. Rozgrywka przypomina takie tytułu jak Gone Home, Dear Esther czy Zaginięcie Ethana Cartera, a twórcy nawet oficjalnie potwierdzają, że czerpali z nich inspirację.

W trakcie zabawy przemierzamy mroczny lunapark, poszukując śladów dziecka. Fabułę poznajemy czytając porozrzucane po parku rozrywki notatki, a także biorąc udział w kolejnych wydarzeniach. Jak na horror przystało, The Park, oprócz gęstej, tajemniczej atmosfery, oferuje także garść straszaków, głównie w postaci tzw. "jump scare".

The Park oferuje całkiem zaawansowaną oprawę wizualną, w efekcie czego podczas wizyty w upiornym parku, mimo wszechobecnego mroku, gracz może gdzieniegdzie zawiesić oko.

Screeny z The Park (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?