Adam's Venture: Początki (Xbox One) - okladka

Adam's Venture: Początki (Xbox One)

Premiera:
01 kwietnia 2016
Premiera PL:
01 kwietnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Logiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Adam's Venture: Początki (Xbox One)
Materdea @ 16:17 06.04.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 6h 19min

+ czaswięcej

Adam's Venture: Początki to swoisty remaster pierwszej części serii gier przygodowych od studia Vertigo Games - W poszukiwaniu utraconego ogrodu z 2009 roku. "Jedynka" ukazywała się do 2012, ponieważ została podzielona na epizody. Deweloperzy powrócili do tematu po kilku latach - z większym budżetem i szerszymi możliwościami technologicznymi.

Adam's Venture: Początki przedstawia losy tytułowego poszukiwacza przygód, Adama Venturę. Historia przenosi nas do lat 20. ubiegłego stulecia. Awanturnik natrafia w starym francuskim kościele na tajemniczy dziennik rycerza zakonu templariuszy, który służył u boku króla Ryszarda w III wyprawie krzyżowej. W rozwiązywaniu zagadek Adamowi pomaga Evelyn, jego przyjaciółka. Duet, podróżując po świecie, musi zwalczyć złą korporację Clairvaux, która również pragnie dowiedzieć się o zawartości starożytnego dziennika.

Rozgrywka w Adam's Venture: Początki to wciąż ten sam schemat, który fani tej serii doskonale znają. Studio Vertigo Games usprawniło działające mechanizmy, otrzymując zastrzyk gotówki od nowego wydawcy - firmy SOEDESCO. Zabawa polega na eksploracji efektownie wyglądających lokacji, przy czym twórcy postawili na rozwiązywanie wszelkich zagadek środowiskowych oraz pozostałych elementów charakteryzujących gry logiczne. Akcję obserwujemy z perspektywy TPS, czyli zza pleców głównego bohatera.

Oprawa graficzna zyskała dzięki skokowi technologicznemu - tytuł charakteryzują ostrzejsze tekstury, dynamiczne oświetlenie, przyjemniejsza kolorystyka oraz płynniejsze animacje postaci.

PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Adam's Venture: Początki (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?