The Park - premiera na konsole odbędzie się w maju

"Symulator chodzenia" w wariancie "horror psychologiczny osadzony w nawiedzonym parku rozrywki" wyląduje na konsolach już na początku przyszłego miesiąca.

@ 19.04.2016, 17:55
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.
pc, ps4, xbox one

The Park - premiera na konsole odbędzie się w maju

Funcom - studio developerskie odpowiedzialne m.in. za ciepło przyjęte Dreamfall: The Longest Journey - ogłosiło dziś datę konsolowej premiery swego najnowszego dzieła - znanego od jakiegoś czasu z PC-towego rynku, charakterystycznego The Park.

The Park to psychologiczny horror przedstawiony z perspektywy pierwszej osoby, oferujący graczowi sposobność zwiedzenia złowieszczego parku rozrywki, skrywającego mroczne tajemnice. Odpowiedzialne za ten klimatyczny tytuł studio odgrażało się dawniej chęcią wprowadzenia The Park do programu wczesnego dostępu Microsoftu, jednak ostatecznie gra wyląduje w pełnoprawnej formie zarówno na Xboksie One, jak i PlayStation 4. Nieco niepokojącym sygnałem może być jednak fakt, że tytuł miał ukazać się na konsoli Sony już parę dni temu.

Gra ostatecznie wyląduje na wirtualnych pułkach sklepowych obu potentatów rynku już 3 maja bieżącego roku. Do rocznicy uchwalenia konstytucji z 1791 roku pozostało jednak jeszcze trochę czasu. W międzyczasie zachęcam więc do lektury naszej recenzji PC-towej wersji The Park, przygotowanej w zeszłym roku przez Diriana.


Sprawdź także:
The Park

The Park

Premiera: 27 października 2015
PC, PS4, XBOX ONE

The Park to przygodowa gra z widokiem pierwszoosobowym, utrzymana w konwencji horroru. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Funcom, znane m.in. z Age of Conan, Dre...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?