The Park wyjdzie też na konsole Xbox One i PlayStation 4

Studio FunCom zapowiedziało wydanie swojego horroru The Park na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

@ 18.11.2015, 09:49
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps4, xbox one

The Park wyjdzie też na konsole Xbox One i PlayStation 4

Studio FunCom zapowiedziało wydanie The Park - swojego najnowszego horroru - na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł do tej pory był dostępny wyłącznie na komputerach osobistych. Dzieło będzie dystrybuowane poprzez program ID@Xbox, co dotyczy najnowszej maszyny firmy Microsoft. Premierę The Park w wersjach konsolowych zaplanowano na pierwszy kwartał 2016 roku.

"Zmotywowani pozytywnymi reakcjami otrzymanymi po premierze wersji PC-towej, jesteśmy podekscytowani przeniesieniem gry na konsole. Przemierzając mroczne, złowieszcze i przerażające lokacje z komfortowej sofy w Twoim pokoju,  z wyłączonym światłem i kontrolerem w dłoniach - z całą pewnością będzie to bardzo satysfakcjonujące doświadczenie" - powiedział Rui Casais, dyrektor generalny w FunCom.

Polecamy lekturę naszej recenzji gry The Park - pomoże wyciągnąć Wam właściwe wnioski odnośnie jakości tego tytułu!


Sprawdź także:
The Park

The Park

Premiera: 27 października 2015
PC, PS4, XBOX ONE

The Park to przygodowa gra z widokiem pierwszoosobowym, utrzymana w konwencji horroru. Za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Funcom, znane m.in. z Age of Conan, Dre...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?