NBA 2K16 (PC) - okladka

NBA 2K16 (PC)

Premiera:
29 września 2015
Premiera PL:
29 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis NBA 2K16 (PC)
Itchytude @ 11:53 13.06.2015
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

NBA 2K16 to następna odsłona wydawanej co roku serii gier sportowych, traktujących o zmaganiach koszykarzy. Produkcja oferuje pełną licencję ligi NBA, możliwość rozgrywki w wielu trybach single i multiplayer oraz szereg innych atrakcji.

Twórcy gry, studio Visual Concepts, wprowadzili względem poprzedniczki kilka świeżych atrakcji. Nowy tryb 2K Pro-Am pozwala na stworzenie półamatorskiej drużyny wraz z grupką znajomych i rozgrywanie spotkań za pośrednictwem internetu, podczas gdy MyLeague to nieco bardziej sandboksowy odpowiednik powracającego trybu MyGM.

Spore zmiany dotknęły również trybu kariery, którego pierwsze kilkanaście spotkań powiązanych jest historią stworzoną i wyreżyserowaną przez Spike'a Lee. Nie zrezygnowano oczywiście również z uwielbianego przez fanów trybu MyPark, pozwalającego na rozgrywanie podwórkowych spotkań stworzonym przez nas zawodnikiem.

Poza wspomnianymi innowacjami popracowano również nad "głównym daniem", czyli prezentacją i rozgrywką. Drobnym zmianom uległo sterowanie a samą grę wzbogacono o szereg nowych animacji, zmodyfikowano również skład komentatorów i ekspertów zasiadających w studio, a wisienkę na torcie ma stanowić obszerny soundtrack zawierający aż 50 utworów, w tym kilka klasyków z poprzednich odsłon serii.


Wkład w encyklopedię mieli:   Itchytude,
PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?