OlliOlli 2: Welcome to OlliWood (PC) - okladka

OlliOlli 2: Welcome to OlliWood (PC)

Premiera:
11 sierpnia 2015
Premiera PL:
11 sierpnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis OlliOlli 2: Welcome to OlliWood (PC)
Materdea @ 08:35 31.07.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

OlliOlli 2: Welcome to OlliWood to druga część popularnej serii gier zręcznościowych od studia Roll7. Ponownie w roli głównej występuje deskorolka.

OlliOlli 2: Welcome to OlliWood znów przedstawia graczowi najbardziej zręcznościową odmianę jazdy na deskorolce, oferując mnóstwo przekombinowanych akcji. Tym razem jednak odwiedzamy najsławniejsze miejsce na kuli ziemskiej, a więc Hollywood. Wszystkie lokacje związane są w jakiś sposób z branżą filmową. Łącznie dostajemy 5 nowych światów, 50 lokacji oraz 250 świeżych wyzwań.

Rozgrywka w produkcji studia Roll7 nie uległa wielkim zmianom. Nasza postać, a więc skater, porusza się wyłącznie w prawą stronę, zaś świat jest kompletnie dwuwymiarowy. Deskorolkowiec nie może zatrzymać się, a stały ruch wymusza ciągłe wykonywanie sztuczek. Triki nabijają nam wyższy wynik punktowy, który przesądza o zaliczeniu danego etapu.

Do trybów rozgrywki znanych z pierwszej części OlliOlli doszedł zupełnie nowy - Combo Rush. Zabawa w nim odbywa się w lokalnym multiplayerze dla maksymalnie 4 graczy i musimy w nim zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie, rywalizując jednocześnie ze zgromadzonymi znajomymi.

Oprawa graficzna ponownie nawiązuje do klimatów retro z lat 90. ubiegłego stulecia, choć została wzbogacona o liczne poprawki oraz usprawnienia animacji.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?