Ori and the Blind Forest (Xbox One) - okladka

Ori and the Blind Forest (Xbox One)

Premiera:
11 marca 2015
Premiera PL:
11 marca 2015
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Ori and the Blind Forest (Xbox One)
Materdea @ 09:50 21.02.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 14h 0min

+ czaswięcej

Ori and the Blind Forest to baśniowa produkcja platformowa utrzymana w klimacie metroidvanii. Tytuł przygotowany został przez niezależne studio Moon.

W Ori and the Blind Forest wcielamy się w postać Oriego - początkującego ducha lasu, który chcąc dowiedzieć się nieco więcej o sobie oraz o otaczającym go środowisku, musi ruszyć na podbój nieznanego.

Rozgrywka w Ori and the Blind Forest polega na swobodnym (bez konkretnych celów) poruszaniu się po dwuwymiarowym i często zakręconym niczym labirynt otoczeniu. W trakcie eksploracji poznajemy nowe, równie fantastyczne co sam Ori, postacie, które pełnią rolę narratorów. Dostęp do niektórych miejsc jest zwyczajnie zablokowany do czasu otrzymania np. konkretnej umiejętności lub rozwiązania danej łamigłówki - wtedy wracamy do tamtego miejsca, by dalej odkrywać fabułę.

Ori and the Blind Forest wykorzystuje również elementy RPG. Dzięki akcjom wykonywanym przez głównego bohatera zdobywamy punkty doświadczenia, które potem, na rozbudowanym drzewku, wymieniamy na przydatne umiejętności, częstokroć odblokowując sobie dostęp do kolejnych warstw świata.

Ori and the Blind Forest prezentuje ręcznie rysowane tła. Tytuł działa w sześćdziesięciu klatkach na sekundę oraz rozdzielczość 1080p.

PEGI: Od 7 latZawiera przemoc
Screeny z Ori and the Blind Forest (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?