Premiery miesiąca - wrzesień 2015


Materdea @ 17:52 01.09.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Wrzesień uczniom kojarzy się z rozpoczynającą się szkołą, wykładowcom z nieubłaganie zbliżającym się rokiem akademickim, zaś graczom z przedsmakiem jesiennego wysypu premier! Wy też wyłapujecie to napięcie, które krąży gdzieś w powietrzu? Oto przed Wami lista, naszym zdaniem najciekawszych, wrześniowych premier! !--z1--! ● FIFA 16 - premiera 24 września EA Sports, podobnie jak w zeszłym roku, dwa lata temu, trzy etc.

Wrzesień uczniom kojarzy się z rozpoczynającą się szkołą, wykładowcom z nieubłaganie zbliżającym się rokiem akademickim, zaś graczom z przedsmakiem jesiennego wysypu premier! Wy też wyłapujecie to napięcie, które krąży gdzieś w powietrzu? Oto przed Wami lista, naszym zdaniem najciekawszych, wrześniowych premier!


FIFA 16 - premiera 24 września

EA Sports, podobnie jak w zeszłym roku, dwa lata temu, trzy etc., atakuje fanów kolejną odsłoną swojej sztandarowej gry piłkarskiej. Tym razem, oprócz nowego duetu komentatorskiego Szpakowski-Laskowski, deweloperzy zaimplementowali 12 kobiecych narodowych reprezentacji oraz szereg poprawek w samej mechanice gry.

Forza Motorsport 6 - premiera 18 września

Nowa Forza prezentuje się niezwykle imponująco, jeśli zestawimy ją z poprzedniczką (również wydaną wyłącznie na Xboksa One) – blisko 450 pojazdów, 26 tras, zaś wszystko wykonane z niemal chirurgiczną precyzją dzięki laserowemu skanowaniu oraz komputerowym danym CAD. Pierwszy raz w historii serii dane nam będzie ścigać się w nocy oraz podczas deszczu, co jest znaczącym urozmaiceniem.


Grand Ages: Medieval - premiera 25 września

Grand Ages: Medieval to produkcja studia Gaming Mind, które zasłynęło z takich dzieł, jak Port Royale 3 czy też Rise of Venice. Tym razem także mamy do czynienia ze strategią. Akcja rozpoczyna się w 1050 roku naszej ery, kiedy w Europie trwa rozkwit. Gracz wcieli się w rolę dowódcy, który poprowadzi swoich podwładnych do sukcesu i wraz z nimi zbuduje potężne królestwo.

Mad Max - premiera 1 września

Mad Max od Avalanche Studios (seria Just Cause) jawi się jako doskonałe uzupełnienie dla, debiutującego kilkanaście tygodni temu, filmu. Producenci postawili na prostą rozwałkę i eksplorację rozległych pustkowi. Ciekawe, jak sprawi się wątek fabularny, który na srebrnym ekranie został potraktowany po macoszemu.


Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - premiera 1 września

Pozycji serii Metal Gear Solid na rynku chyba nikt nie musi specjalnie przedstawiać. Po perypetiach związanych z wyrzuceniem głównego projektanta, Hideo Kojimy, z Konami, fani serii podzielili się – choć w większości pozostają ludzie, którzy krytykują japoński koncern, to w tłumie znajdą się osoby racjonalniej podchodzące do całego konfliktu.

Niemniej jednak piąta odsłona serii, okraszona podtytułem The Phantom Pain, będzie zwieńczeniem „wojskowej telenoweli” wykreowanej przez Kojimę. Ilość wątków przeplatających się przez całą serię Metal Gear była naprawdę znaczna, a najważniejsza część z nich znajdzie swoje zakończenie właśnie w „piątce”. Tym razem postanowiono odejść od długich przerywników filmowych na rzecz większej ilości czystej rozgrywki – pierwszy raz w historii cyklu zaserwowano graczom w pełni otwarty świat!

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   17:59, 01.09.2015
Jakoś takie sportowe te premiery wrześniowe Uśmiech
Ja obecnie chyba najbardziej czekam na Mass Effect i Mafię 3.
0 kudosJackieR3   @   18:06, 01.09.2015
No to coś mi mówi że we wrześniu się nie doczekasz. Zadziorny
0 kudosTheCerbis   @   20:35, 01.09.2015
No raczej k nie inaczej. :> Ja nie czekam bo i tak mi nie pójdą na tym komputerze. A do tego czasu mam nadzieję mieć nowy.
0 kudosKreTsky   @   20:52, 01.09.2015
W sumie tylko MGS i Mad Max mnie interesuja z tego miesiaca, ale na razie poczekam z tymi grami, az bede mial troche wiecej czasu.
0 kudosTheCerbis   @   20:56, 01.09.2015
Tak na dobrą sprawę jeszcze Grand Ages wygląda ciekawie.
0 kudospetrucci109   @   10:40, 02.09.2015
Dla mnie SOMA to zdecydowanie wrześniowa premiera numer jeden Uśmiech
0 kudosMaterdea   @   16:16, 02.09.2015
Cytat: petrucci109
Dla mnie SOMA to zdecydowanie wrześniowa premiera numer jeden Uśmiech
U mnie SOMA też zajmuje wysoką pozycję!
0 kudosDawidci   @   08:52, 03.09.2015
MGS i SOMA, tyle mi starczy. Szczęśliwy
Dodaj Odpowiedź