Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD (PS3) - okladka

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD (PS3)

Premiera:
31 października 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 14:35 19.08.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD to odświeżona wersja gry Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate znanej z konsoli Nintendo 3DS, przeznaczona dla urządzeń Xbox 360 i PlayStation 3. Tytuł rozprowadzany jest drogą cyfrowej dystrybucji.

Akcja toczy się 25 lat po wydarzeniach znanych z Lords of Shadow. Dracula ponownie atakuje, a przeszkodzić mu może jedynie Trevor Belmont. Warto wspomnieć, że finał powyższych zdarzeń jest wstępem do drugiej odsłony Lords of Shadow.

Podczas podróży przez świat gry, dane będzie nam pokierować czterema różnymi bohaterami. Prócz wspomnianego wcześniej Trevora, wcielamy się w rolę jego syna Simone'a oraz dwóch innych herosów. Każdy z nich posiada unikatowy wachlarz umiejętności, przydające się w różnych okolicznościach.

Większość czasu spędzamy przemieszczając lokację w standardowym widoku 2D. Duży nacisk położono na eksplorację otaczającego nas świata, co jednak nie oznacza, że zapomniano o walce. Bowiem deweloperzy wyposażyli bohaterów w charakterystyczna dla serii bronie, a także w każdej z potyczek możliwe jest wykorzystanie kilku rodzajów ataków, jak i skorzystanie z ekwipunku, w którym znajdziemy bomby, czy inne przedmioty tego typu.

Screeny z Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   08:07, 05.03.2014
Rozgrywka jest dość oldschoolowa. W Mirror of Fate głównie się walczy. Czasami trzeba rozwiązać jakąś zagadkę. System walki jak na grę będącą konwersją z handhelda jest niezły i jest największym plusem tej produkcji. Mamy tutaj ciosy szybkie, wolne, bloki, kontrataki i uniki, a także zaklęcia. Jeśli lubisz serię Castlevania, a nie masz 3DS-a, kup wersję HD i nadrób zaległości.