Monument Valley (MOB) - okladka

Monument Valley (MOB)

Premiera:
03 kwietnia 2014
Premiera PL:
03 kwietnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Monument Valley (MOB)
Dirian @ 00:01 16.05.2014
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 1h 0min

+ czaswięcej

Monument Valley to logiczna platformówka autorstwa studia ustwo. Tytuł dostępny jest wyłącznie na platformach mobilnych.

Zadaniem gracza w Monument Valley jest prowadzenie księżniczki Idy przez tajemniczy i przepiękny świat. Odkrywamy nowe ścieżki, przejścia i tajemnice, jednocześnie unikając ludzi o wronich twarzach. Królestwo składa się z przedziwnych figur, twórcy bawią się zaś naszymi zmysłami poprzez stosowanie złudzeń optycznych.

Grę cechuje niebanalna oprawa wizualna, połączona z relaksującą, przyjemną dla ucha ścieżką dźwiękową. Na ukończenie całości wystarczą około 2 godziny zabawy, przy czym twórcy zapewniają, że taki był ich cel - chcieli stworzyć jednorazową, lecz intrygującą przygodę.

Monument Valley zostało bardzo ciepło przyjęte przez użytkowników systemu iOS, generując pół miliona pobrań w niecały miesiąc od premiery. W obliczu sukcesu gry, deweloperzy przygotowali także port na Androida.

Screeny z Monument Valley (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?