Assassin's Creed Chronicles: India

ObserwujMam (39)Gram (6)Ukończone (4)Kupię (9)

Wspomnienie 1 - Serce Asasyna - wiki Assassin's Creed Chronicles: India


Pierwsze wspomnienie to misja szkoleniowa. Twoim celem jest wkradnięcie się do pałacu, w którym przebywa księżniczka Pyara Kaur. Musisz się po jego terenie poruszać w taki sposób, aby nikt Cię nie dostrzegł. Nie ma tu templariuszy, a jedynie niewinni strażnicy, których nie możesz zranić.

Celem dodatkowym w niniejszej misji jest skradnięcie lub pozyskanie trzech klejnotów od strażników. Zrobisz to albo okradając przytomnych żołdaków albo przeszukując ciała znokautowanych. Za wykonanie zlecenia otrzymasz nieco więcej punktów życia i będziesz w stanie szybciej przenosić ciała pokonanych przeciwników.

W zadaniu tym, jeśli chcesz grać jako cień, znokautujesz maksymalnie dwójkę strażników. Jednego mniej więcej w połowie, drugiego pod koniec, przy wejściu do pałacu, w pomieszczeniu z dwójką śpiących wartowników. Nie ma tam bowiem innej opcji.

Ulepszenia:

  • Za 2500 punktów Arbaaz będzie dysponował większą liczbą punktów życia;
  • Za 3750 punktów pozyskasz możliwość szybszego przenoszenia ciał.

Ulepszenia (Nowa Gra +):

  • Za 7500 punktów będziesz miał dodatkowe punkty życia dla Arbaaza.

Maksymalna liczba punktów w normalnym trybie gry to 5110.


Solucja: Poniżej znajduje się materiał filmowy, ukazujący sposób przejścia zadania stylem cień oraz w tak, aby zdobyć maksymalną liczbę punktów.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1300 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?