Roguelite w świecie Prince of Persia wkrótce w Early Access

Prince of Persia Roguelite jest w produkcji i wkrótce zadebiutuje we wczesnym dostępie.

@ 03.04.2024, 10:23
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Roguelite w świecie Prince of Persia wkrótce w Early Access

W raporcie opublikowanym na Insider Gaming, znany insider branżowy, Tom Henderson, ujawnił, że nad nową grą Prince of Persia pracuje studio Evil Empire, które wcześniej odpowiedziało za Dead Cells.

Evil Empire ogłosiło na początku tego roku, że kończy wsparcie dla Dead Cells i przejdzie do „nowych przygód”, które według Hendersona przybiorą formę The Rogue Prince of Persia.

Prace nad The Rogue Prince of Persia rozpoczęły się podobno w 2019 roku, niedługo po powstaniu Evil Empire i po wstępnych dyskusjach pomiędzy studiem, a Ubisoftem na GDC w tym samym roku. Gra będzie podobno wspierana bezpłatnymi aktualizacjami, a Ubisoft chce z czasem ją rozszerzać w oparciu o opinie graczy.

Henderson twierdzi, że The Rogue Prince of Persia pojawi się na platformie Steam jako tytuł Early Access jeszcze w tym roku. Konkretnego terminu na razie niestety nie znamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?