Dead Cells (PC) - okladka

Dead Cells (PC)

Premiera:
10 maja 2017
Premiera PL:
10 maja 2017
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Dead Cells (PC)
Dirian @ 01:28 06.05.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dead Cells to metroidvania 2D od niezależnego studia Motion Twin.

Akcja gry toczy się w mrocznym świecie fantasy, a my wskakujemy w buty zamordowanego ciała, które zostaje przywrócone do życia przez tajemnicze komórki. Rozgrywka polega na przemierzaniu proceduralnie generowanego świata, składającego się z lochów, podziemi, komnat czy też murów twierdzy. Przygotowane przez twórców poziomy przy każdym podejściu do rozgrywki generowane są losowo, a w trakcie zabawy znajdujemy rozmaite przedmioty czy też kolekcjonujemy złoto i specjalną walutę, które następnie można wydać na ulepszenia czy też nowe bronie. 

Oprócz poruszania się po platformowych lokacjach, trzonem gry jest dynamiczna walka z licznymi przeciwnikami, od nietoperzy, po nieumarłych czy też inne szkaradztwa. W walce korzystamy z broni białej, którą możemy ulepszać, łuków czy też tarcz do blokowania ciosów. Do naszej dyspozycji twórcy oddali także wszelakiej maści gadżety, jak potężne pułapki na niedźwiedzie czy też bomby. Nie brakuje również potężnych czarów. Walka jest całkiem wymagająca, bowiem przeciwnicy zadają nam spore obrażenia, dlatego konieczne jest stosowanie uników, a podstawą sukcesu okazuje się poznanie stylu walki każdego z wrogów i wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

Śmierć w Dead Cells oznacza koniec zabawy i konieczność rozpoczęcia przygody od nowa, choć z pewnymi bonusami.

Screeny z Dead Cells (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?