Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma w tym roku kilka dodatków

Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma całkiem ciekawe rozszerzenia.

@ 14.03.2024, 13:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Prince of Persia: The Lost Crown otrzyma w tym roku kilka dodatków

W sieci pojawiły się interesujące doniesienia dla fanów gry Prince of Persia: The Lost Crown. Jej wydawca zaplanował bowiem na bieżący rok kilka rozszerzeń. 

Warrior’s Path, pierwsza darmowa zawartość, będzie zawierać tryb speedrun, tryb permadeath oraz nowe stroje dla głównego bohatera gry, Sargona. Wiosną dodany zostanie tryb walki z bossem oraz kilka nowych kostiumów.

Z kolei latem pojawi się aktualizacja Divine Trials, która doda nowe wyzwania związane z walką, platformą i łamigłówkami, a także nowe amulety, stroje i nie tylko.

Dodatkowo Ubisoft ogłosił, że pod koniec 2024 roku do gry zostanie dodane nowe fabularne DLC, choć nie określono szczegółowo jego zawartości.

Poniżej możecie zobaczyć infografikę zapowiadanych nowości, które trafią do Prince of Persia: The Lost Crown.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?