Prince of Persia roguelite zapowiedziane, mamy pierwszy zwiastun

Udostępniono pierwszy zwiastun nadchodzącego Prince of Persia roguelite.

@ 11.04.2024, 10:56
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Prince of Persia roguelite zapowiedziane, mamy pierwszy zwiastun

Ujawniono projekt z gatunku roguelite w świecie Prince of Persia od dewelopera Dead Cells, studia Evil Empire. Jest data premiery i pierwsze wideo przedstawiające produkcję. Zapowiedziana kilka dni temu platformowa gra akcji 2D zostanie opublikowana dokładnie 14 maja 2024 za pośrednictwem Steam Early Access.

Ubisoft twierdzi, że Evil Empire, francuskie niezależne studio, które przez pięć lat pracowało nad zawartością popremierową do Dead Cells, zwróciło się z własnym pomysłem projektu w ramach znanej serii sprzed lat. Studio ma jednak na nią zupełnie inną koncepcję, która jest dyskusyjna i może nie wszystkich przypaść do gustu.

Pamiętajmy jednak, że nadchodzi również remake Prince of Persia: Piaski czasu, więc fani księcia nie będą zmuszeni na granie tylko w roguelite. Dla każdego coś dobrego, a pamiętajmy, że na rynku kilka miesięcy temu pojawił się już Prince of Persia: The Lost Crown.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?