Twórca Prince of Persia: The Lost Crown chciałby przygotować spin-off Zeldy 2

Starszy projektant gry Prince of Persia: The Lost Crown, Rémi Boutin, bardzo chciałby kiedyś pracować z marką Legend of Zelda.

@ 22.01.2024, 16:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórca Prince of Persia: The Lost Crown chciałby przygotować spin-off Zeldy 2

Prince of Persia: The Lost Crown, jak wynika z naszej recenzji, jest bardzo dobrze przygotowanym przedstawicielem gatunku metroidvania. Projekt zdecydowanie się udał, a jeden z jego deweloperów, w trakcie sesji pytań i odpowiedzi na łamach portalu Reddit, powiedział, że chętnie by kiedyś przygotował grę z serii Zelda.

"Osobiście chciałbym strasznie pracować z marką Zelda. Może jakiś dziwny spin-off oparty na Przygodzie Linka", odpowiedział Rémi Boutin zapytany o to z jaką inną produkcją chciałby w przyszłości pracować. 

Mówimy tu oczywiście o marzeniu jednego z deweloperów, a nie o tym, czym chciałoby się w przyszłości zajmować całe studio odpowiedzialne za Prince of Persia: The Lost Crown. Ekipa z Ubisoft Montpelier może bowiem poświęcić teraz nieco więcej czasu na serię o Księciu Persji i przygotować kolejne jej odsłony. Szczególnie, że ich dzieło cieszy się dużą popularnośćią.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Prince of Persia: The Lost Crown, koniecznie spójrzcie do naszej recenzji i pamiętajcie, że jest ono dostępne na PC oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?