Pebble X oraz Pebble X Plus to nowe głośniki od firmy Creative

Creative ciągle rozszerza swoją ofertę głośników komputerowych. Tym razem spółka ujawniła Pebble X oraz Pebble X Plus.

@ 01.03.2024, 10:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, sprzęt

Pebble X oraz Pebble X Plus to nowe głośniki od firmy Creative

Pebble to seria głośników stworzona przez firmę Creative i ciesząca się naprawdę dużą popularnością. Charakterystyczny wygląd i dobrej jakości dźwięk sprawiły, że wielu graczy zdecydowało się na ich zakup, a jeśli także go rozważaliście, zapoznajcie się z najnowszą wersją setu.

Creative zaprezentowało niedawno dwa nowe zestawy należące do tejże serii, czyli Pebble X oraz Pebble X Plus. Pierwszy jest nieco tańszy, a w jego skład wchodzą dwa głośniki stereo, działające w systemie 2.0. Drugi, X Plus, jest droższy, ale prócz dwóch głośników stereofonicznych otrzymujemy subwoofer z 3,5-calowym przetwornikiem niskotonowym i dwoma pasywnymi membranami.

Oba zestawy są oczywiście wykonane w charakterystyczny dla firmy sposób i posiadają podświetlenie RGB, które pozwala nam spersonalizować do pewnego stopnia ich wygląd. Pebble X oraz Pebble X Plus korzystają z technologii Clear Dialog, poprawiającej brzmienie filmów i muzyki, a także funkcji BassFlex, podbijającej niskie tony.

Głośniki można podłączyć do komputera przewodowo (dzięki USB) lub bezprzewodowo z wykorzystaniem technologii Bluetooth 5.3. Znajdują się w nich też porty 3,5 mm dla mikrofonu oraz słuchawek. Moc wyjściowa całego zestawu to 15 W (szczytowa to 30 W), a jeśli dodatkowo skorzystacie z zasilacza PD o mocy 30 W lub wyższej, głośniki zapewnią Wam moc szczytową do 60 W.

Nowe głośniki Creative trafiły już do sprzedaży. Sugerowane ceny tych modeli to:

  • Creative Pebble X – 439 złotych
  • Creative Pebble X Plus – 599 złotych

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?