Starfield jednak nie dla PlayStation 5?

Pojawiła się właśnie plotka dementująca plotkę o tym, że Starfield dostępne będzie na PlayStation 5.

@ 12.02.2024, 13:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Starfield jednak nie dla PlayStation 5?

Pisaliśmy w zeszłym tygodniu o tym, że Starfield może zadebiutować na konsoli PlayStation 5, choć oczywiście z jakimś znaczącym opóźnieniem w stosunku do wydań przeznaczonych dla PC oraz Xboksów Series X|S. Teraz dowiedzieliśmy się, że plotka prawdopodobnie była nieprawdziwa... najciekawsze jest to, że plotkę dementuje plotka.

Znany leaker, NateTheHate, stwierdził tydzień temu, że Starfield prawdopodobnie pojawi się na PlayStation 5, komentując raport, jaki na ten temat opublikowano na XboxEra. Teraz, ponownie NateTheHate uważa, że wcześniejsze doniesienia najpewniej były nieprawdziwe i że Starfield prawdopodobnie nie zmierza do posiadaczy PlayStation 5, a przynajmniej nie w najbliższym czasie.

Co ciekawe, w tych samych plotkach pojawiły się informacje na temat tego, że Microsoft prawdopodobnie rozważa przeniesienie innych gier na PlayStation 5, a wśród nich m.in. Senua's Saga: Hellblade II oraz Indiana Jones i Wielki Krąg. Czy finalnie coś z tego się zmaterializuje? Czy spółka z Redmond rzeczywiście postawi na multiplatformowość?  Niebawem wszystko powinno się wyjaśnić.

Starfield dostępne jest obecnie na PC oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe. Pamiętajcie też o poradniku.


Sprawdź także:
Starfield

Starfield

Premiera: 06 września 2023
PC, XBOX X/S

Starfield to kolejna gra z gatunku RPG akcji od Bethesda Game Studios. Tym razem deweloperzy, który specjalizują się w produkcjach z klimatów bliższych postapokalipsie (F...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:16, 12.02.2024
Plotka dementująca plotkę. Zdziwiony Fajnie. Nie mogliby z jakichś pewnych źródeł skorzystać i jasnowidza Jackowskiego zapytać? Szczęśliwy
0 kudospetrucci109   @   16:37, 12.02.2024
Olać Starfield. Najważniejsze czy Indy i Hellblade zmierzają na PS5...
0 kudosMicMus123456789   @   16:49, 12.02.2024
Starfield to jedna z tych gier, których nie ma co żałować, że się nie zagrało Dumny