Starfield - kolejna aktualizacja dostępna w Steam beta; wprowadza FSR3 oraz XeSS

Bethesda znowu zaktualizowała Starfield. Tym razem do gry dodane zostało wsparcie dla technologii FSR3 oraz XeSS.

@ 08.02.2024, 13:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Starfield - kolejna aktualizacja dostępna w Steam beta; wprowadza FSR3 oraz XeSS

Bethesda bezustannie pracuje nad kolejnymi aktualizacjami Starfield. Najnowszy patch, wprowadzający AMD Fidelity FX Super Resolution 3 (FSR 3) oraz Intel Xe Super Sampling (XeSS), jest już dostępny w branchu beta platformy Steam, gdybyście mieli ochotę go sprawdzić.

Nowy update nie jest tak duży, jak ten poprzedni. Tym razem nie wprowadzono ponad 100 rozmaitych usprawnień i poprawek, ale skupiono się przede wszystkim na optymalizacji oraz poprawie wydajności. Naprawiono m.in. wsparcie dla DLSS, a także dodano wspomniane powyżej FSR 3 oraz XeSS. Dzięki temu Starfield powinno działać lepiej na kartach NVIDII, AMD oraz Intela.

Starfield dostępne jest obecnie na PC oraz Xboksach Series X|S (krążą ponadto plotki o ewentualnym wydaniu dla PlayStation 5). Jeśli rozważacie jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję i wymagania sprzętowe wersji dedykowanej blaszakom. Podczas zabawy pamiętajcie też o poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?