Starfield otrzyma AMD FSR3 na PC jeszcze w tym miesiącu

Komputerowa wersja Starfield otrzyma niebawem wsparcie dla technologii FSR od AMD. Najpierw będzie ono dostępne w wersji beta na Steam.

@ 05.02.2024, 13:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Starfield otrzyma AMD FSR3 na PC jeszcze w tym miesiącu

Mimo że Starfield powstawało we współpracy z AMD, tytuł do tej pory nie wspiera jednej z najważniejszych technologii opracowanych przez "czerwonych". Chodzi o AMD FSR 3, które odpowiada za bardzo zaawansowane skalowanie rozdzielczości, znacząco podnoszące wydajność w grach. Ma ono trafić do ostatniego dzieła Bethesdy za sprawą nadchodzącej aktualizacji.

Wprowadzenie FSR 3 do Starfield zaplanowano na bieżący miesiąc. Osoby posiadające wersję dla Steam, będą w stanie sprawdzić nową technologię nieco wcześniej, bo pojawi się ona w beta branchu w przyszłym tygodniu. Jeśli chodzi o finalną wersję, na razie nie mamy szczegółów, ale najpewniej niebawem się to zmieni.

Jeśli chodzi o kolejną aktualizację, twórcy przygotowują podobno wiele zmian i nowości, które mają poprawić gameplay i uczynić go bardziej wymagających. Zobaczymy większy nacisk na survival oraz budowanie statków. Usunięte zostaną też oczywiście błędy dostrzeżone przez graczy i twórców, a więc rozgrywka będzie na pewno przyjemniejsza.

Starfield dostępne jest obecnie na PC oraz Xboksach Series X|S, a po premierze dodatku Shattered Space może też zadebiutować na PlayStation 5. Jeśli rozważacie jego zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję i wymagania sprzętowe. Grając pamiętajcie zaś o poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?