Tekken 8 na szczycie list sprzedaży

Tekken 8 sprzedaje się wyśmienicie w Wielkiej Brytanii.

@ 29.01.2024, 14:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tekken 8 na szczycie list sprzedaży

Tekken 8 trafił na rynek w ubiegłbym tygodniu i z miejsca podbił brytyjskie listy sprzedaży gier wideo. Superprodukcja Namco Bandai nie bierze jeńców i tłucze wszystkie swoich rywali.

Na drugim miejscu jest również debiutujące w ubiegłym tygodniu niesamowicie udane Like a Dragon: Infinite Wealth. Wcześniej gra zaliczyła również świetne wyniki na Steam, a tutaj około 75% użytkowników wybierało edycję na konsolę Sony, czyli PlayStation 5.

Co ciekawe, Hogwarts Legacy nadal świetnie się trzyma i praktycznie po roku od debiutu jest na siódmym miejscu - wynik godny pochwały.

Poniżej znajdziecie pierwszą 10-tkę najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Ranking obejmuje tylko wydania pudełkowe i nie uwzględnia wariantów cyfrowych.

  1. Tekken 8
  2. Like a Dragon: Infinite Wealth
  3. Call of Duty: Modern Warfare 3
  4. EA Sports FC 24
  5. Super Mario Bros. Wonder
  6. Mario Kart 8 Deluxe
  7. Hogwarts Legacy
  8. Mortal Kombat 1
  9. Grand Theft Auto V
  10. Prince of Persia: The Lost Crown

Jeśli rozważacie zakup Tekken 8, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję.


Sprawdź także:
Tekken 8

Tekken 8

Premiera: 26 stycznia 2024
PC, PS5, XBOX X/S

Tekken 8 to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk sięgającej czasów pierwszej generacji konosli Playstation. Za produkcję i wydawnictwo odpowiada firma Bandai Namco En...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?