Polyphony Digital teasuje aktualizację 1.42 do Gran Turismo 7

W sieci pojawiły się sylwetki najnowszych samochodów z nadchodzącej aktualizacji do Gran Turismo 7.

@ 22.01.2024, 11:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Polyphony Digital teasuje aktualizację 1.42 do Gran Turismo 7

Wkrótce pojawi się kolejna aktualizacja gry Gran Turismo 7 oznaczona numerem 1.42, która wprowadzi do gry trzy zupełnie nowe samochody.

Twórca serii, Kazunori Yamauchi, opublikował post z zaciemnionymi sylwetkami aut, aby niejako pokazać, co będzie niebawem dostępne w grze.

Wpis potwierdza jedynie, że aktualizacja pojawi się w tygodniu i wprowadzi trzy nowe maszyny. Trudno jest dzisiaj spekulować, jakie to auta, ale zapraszamy Was do zabawy w zgadywanie - pierwsze auto na górze wygląda trochę, jak Mini-Cooper, prawda? Gran Turismo 7 jest sukcesywnie rozwijane i miesiąc w miesiąc otrzymuje nowe samochody.

Jeśli chodzi o datę premiery, najpewniej czwartek 25 stycznia będzie dniem, w którym samochody zostaną oficjalnie wprowadzone do gry. Będziemy Was oczywiście informować o dalszych szczegółach aktualizacji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?