Premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree to nadal odległy temat

Studio From Software przygotowuje ciągle dodatek fabularny dla Elden Ring. Jego premiera nie nastąpi jednak zbyt szybko, twierdzi reżyser.

@ 01.12.2023, 16:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree to nadal odległy temat

Elden Ring to jedna z najlepszych gier RPG ostatnich lat. Jej twórcy, studio From Software, przygotowują aktualnie rozszerzenie fabularne pt. Shadow of the Erdtree i mimo że od jego zapowiedzi minęło sporo czasu, producent projektu, Yasuhiro Kitao, twierdzi, że przed deweloperami wciąż dużo pracy.

Za nowe doniesienia w temacie odpowiada redakcja Game Watch. To właśnie ona raportuje, że podczas PlayStation Partner Awards 2023 - wydarzenia, które miało miejsce w zeszłym miesiącu w Japonii, deweloper powiedział, że Shadow of the Erdtree to "nadal odległy temat". Podkreślił on też, że studio będzie o dodatku opowiadać przy innej okazji.

Z wypowiedzi wynika, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree nie zadebiutuje zbyt wcześnie, choć jednocześnie nie sposób  cokolwiek prorokować. Bardzo możliwe, że projekt pojawi się w sprzedaży za kilka miesięcy, ale realny jest też debiut np. za pół roku i więcej.

Czekamy oczywiście na konkrety, a gdy takowe się pojawią, będziemy Was informować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?