Baldur's Gate 3 otrzymuje ogromny patch nr 5

Duża aktualizacja Baldur's Gate III jest już dostępna.

@ 30.11.2023, 19:05
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

Baldur's Gate 3 otrzymuje ogromny patch nr 5

Studio Larian opublikowało kolejny patch do Baldur's Gate 3, oznaczony numerkiem 5. Łatka zawiera ogromną ilość poprawek, zarówno w kwestii rozgrywki jak i optymalizacji czy eliminacji błędów.

Patch przynosi szereg usprawnień, a lista jest tak długa, że odsyłam Was na oficjalną stronę gry celem zapoznania się z nią. Wśród ważniejszych nowości można wymienić m.in. bardziej rozbudowane zakończenie gry (pojawiło się prawie 600 nowych linii dialogowych), nowy, jeszcze bardziej wymagający poziom trudności (zwany trybem Honoru) czy tryb dowolny, w ramach którego dostosujemy grę pod własny styl rozgrywki.

Poza tym patch wnosi poprawki w każdym z aktów, naprawiając napotkane błędy czy wnosząc poprawki do wybranych misji. Nie brakuje też zmian w gameplayu, projekcie lokacji  czy animacjach.

Baldur's Gate III debiutowało 3 sierpnia na PC, 6 września na PS5, a już 6 grudnia gra trafi wreszcie do graczy korzystających z Xboksów Series S|X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?