Skull and Bones - premiera w lutym?

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat tego kiedy będzie miała miejsce premiera Skull and Bones.

@ 28.11.2023, 18:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Skull and Bones - premiera w lutym?

Skull and Bones to jeden z najdłużej opracowywanych projektów w portfolio firmy Ubisoft. Jego premiera wielokrotnie była przesuwana, a w rezultacie w tym momencie nie wiemy kiedy dokładnie możemy się go spodziewać. Z najnowszych - niepotwierdzonych - doniesień wynika, że zagramy na początku przyszłego roku.

W październiku Ubisoft informował, że premiera Skull and Bones powinna nastąpić w czwartym kwartale bieżącego roku fiskalnego, czyli pomiędzy styczniem, a marcem 2024. Dokładnej daty nie podano, ale wygląda na to, że właśnie takowa wyciekła.

Na łamach portalu Insider Gaming pojawił się raport, w którym czytamy, że do debiutu Skull and Bones dojdzie dokładnie 16 lutego 2024 roku. Tytuł będzie wówczas dostępny na komputerach osobistych i konsolach obecnej generacji, a potwierdzenie terminu otrzymamy w najbliższych tygodniach, być może nawet w trakcie TGA 2023.

Czekamy oczywiście cierpliwie na oficjalne stanowisko wydawcy, a gdy takowe poznamy, będziemy Wam je przekazywać. Niestety Skull and Bones może ponownie zaliczyć poślizg i pewnie nikt przesadnie nie byłby tym zaskoczony.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?