Path of Exile 2 - jeszcze w tym tygodniu ujrzymy nowy gameplay

Path of Exile 2 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier RPG nadchodzących miesięcy, a deweloperzy zapowiedzieli, że już wkrótce ujrzymy jego nowy gameplay.

@ 28.11.2023, 14:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Path of Exile 2 - jeszcze w tym tygodniu ujrzymy nowy gameplay

Na 30 listopada zaplanowano specjalną imprezę, czyli PC Gaming Show: Most Wanted. W jej trakcie mamy ujrzeć swoiste odliczanie 25 najbardziej wyczekiwanych przez graczy tytułów przeznaczonych dla blaszaków. Będą zwiastuny, nowe zapowiedzi, a także prezentacje rozgrywki. Wśród promowanych projektów pojawić się ma najnowszy projekt Grinding Gear Games, czyli Path of Exile 2.

Deweloperzy Path of Exile 2 przybędą na imprezę z całkiem nowym materiałem ukazującym rozgrywkę, ale prócz tego będziemy też świadkami odwiedzin w siedzibie studia, aby dowiedzieć się nowych informacji na temat projektu. Reżyser Path of Exile 2 będzie m.in. odpowiadał na pytania graczy i dziennikarzy.

Path of Exile 2 dostępne będzie od 7 czerwca 2024 roku wyłącznie na PC, choć początkowo tylko w formie zamkniętych beta testów. Jeśli chodzi o finalne wydanie, daty premiery na razie nie znamy i nie wiadomo kiedy będzie nam dane ją poznać. W międzyczasie warto uzbroić się w cierpliwość.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?