Jak działa PS Portal w praktyce? Zobaczcie w najnowszym odcinku PS News

Prezentacja możliwości PlayStation Portal.

@ 28.11.2023, 11:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps5

Jak działa PS Portal w praktyce? Zobaczcie w najnowszym odcinku PS News

Na dniach do sprzedaży trafi PS Portal, czyli akcesorium do konsoli PlayStation 5 pozwalające pograć w gry ze wspomnianego urządzenia bez dostępu do telewizora. W najnowszym materiale od PlayStation Polska przygotowano krótką prezentację opisywanego sprzętu.

Na niej możecie zobaczyć wstępną konfigurację PS Portal, a także zerknąć jak na nowym akcesorium (bo trudno nazwać je "konsolą") śmiga kilka wybranych gier. Jak zauważa autor materiału, przy stabilnym połączeniu sieciowym rozgrywka jest płynna i komfortowa. Należy jednak wziąć poprawkę na minimalne opóźnienia, więc jeśli planujecie grać w wymagające gry sieciowe jak Call of Duty: Modern Warfare III czy Street Fighter VI, gdzie liczy się kazdy ułamek sekundy - to Portal z uwagi na wspomniane ograniczenia nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Wszelakie singlowe produkcje ogramy jednak bez problemu, a możliwość pościgania się w łóżku przed spaniem w Gran Turismo 7 czy pobujania się na pajęczej sieci w Marvel's Spider-Man 2 brzmi więcej niż interesująco. Nie wspominając o wygodnym ogrywaniu rozmaitych gier indie, które w takim bardziej mobilnym formacie będą arcy-grywalne.

PS Portal trafi do sprzedaży 1 grudnia w sugerowanej cenie 999 zł.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?