Destiny 2: Ostateczny Kształt - oficjalnie opóźnione do lata 2024 roku

Bungie podzieliło się wreszcie ze światem szczegółami na temat daty premiery Destiny 2: Ostateczny Kształt. Niestety konieczne będzie długie oczekiwanie.

@ 28.11.2023, 11:09
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Destiny 2: Ostateczny Kształt - oficjalnie opóźnione do lata 2024 roku

Jakiś czas temu pojawiły się plotki na temat tego, że Destiny 2: Ostateczny Kształt nie zadebiutuje zgodnie z wcześniejszym planem, czyli pod koniec lutego 2024 roku. Teraz okazuje się, że doniesienia były prawdziwe, a Bungie zdecydowało się debiut projektu przesunąć. Nowy termin wydania rozszerzenia to 4 czerwca 2024 roku.

W oficjalnym oświadczeniu, ekipa twórców wyjaśnia, że Destiny 2: Ostateczny Kształt "potrzebuje więcej czasu, aby stało się dokładnie tym, czym ma być". Dodano ponadto, że :

"Destiny 2: Ostateczny Kształt ma być kulminacją pierwszych dziesięciu lat historii Destiny, a w przypadku strażników, niezliczonych godzin, jakie spędzili razem. Chcemy oddać cześć tej podróży, więc wykorzystamy dodatkowy czas do tego, by dostarczyć jeszcze większą i odważniejszą wizję. Mamy nadzieję, że zostanie ona zapamiętana i będzie doceniana przez lata".

Jeśli chodzi o zawartość sezonową, tutaj nic się nie zmieniło. Twórcy już dziś startują z nowymi treściami, czyli Sezonem Życzeń, mającym potrwać do lutego 2024 roku. Następnie ujawnione zostaną kolejne treści, w tym także te, które otrzymamy za sprawą Ostatecznego Kształtu.

Destiny 2: Ostateczny Kształt dostępne będzie na PC, PS4, PS5, X1 oraz XS. Strażnicy wyruszą do wnętrza Podróżnika, aby ścigać Świadka, natrafiając na świat wspomnień wynaturzonych przez Mrok. Więcej informacji na temat dodatku będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach.


Sprawdź także:
Destiny 2: Ostateczny Kształt

Destiny 2: Ostateczny Kształt

Premiera: 04 czerwca 2024
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Destiny 2: Ostateczny Kształt to ósmy dodatek do popularnej sieciowej pierwszoosobowej strzelanki - Destiny 2. Za projekt odpowiadają autorzy marki - studio Bungie Softwa...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?