Marvel's Spider-Man 2 (PS5) - okladka

Marvel's Spider-Man 2 (PS5)

Premiera:
2023
Premiera PL:
2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Marvel's Spider-Man 2 (PS5)
Materdea @ 12:54 10.09.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Marvel's Spider-Man 2 to kontynuacja przygodowej gry akcji osadzonej w otwartym świecie od studia Insomniac Games. Ponownie wcielamy się w tytułową postać superbohatera o "pajęczych" zdolnościach, a tym razem naszym antagonistą jest Venom.

Fabuła Marvel's Spider-Man 2 prezentuje wydarzenia rozgrywające się po Marvel's Spider-Man - poprzedniej części z 2018 roku. Tym razem dostępni są dwaj bohaterowie: Miles Morales (z Marvel's Spider-Man: Miles Morales - samodzielnego dodatku) oraz Peter Parker. Panowie łączą siły, by przeciwstawić się zagrażającemu Nowemu Jorku Venomowi.

Rozgrywka Marvel's Spider-Man 2 przypomina to, czego byliśmy świadkami w poprzedniej odsłonie serii. Akcję obserwujemy z perspektywy trzecioosobowej, a do eksploracji dostajemy w pełni otwarty świat, na który składa się m.in. amerykańska aglomeracja, Nowy Jork. Bohaterowie mogą swobodnie przeskakiwać pomiędzy wieżowcami, korzystając ze swoich specjalnych umiejętności, zaś walka ma typowo zręcznościowy charakter. W trakcie potyczek korzystamy ze skilli pozyskiwanych na przestrzeni fabularnych postępów, bowiem obie postacie wraz z kolejnymi wydarzeniami zdobywają nowe gadżety.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?