Kolejna Subnautica potwierdzona, zadebiutuje w 2025 roku

Jeśli podoba Wam się seria Subnautica, to prawdopodobnie ucieszy Was informacja na temat tego, że deweloperzy przygotowują już jej kontynuację.

@ 21.11.2023, 11:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Kolejna Subnautica potwierdzona, zadebiutuje w 2025 roku

W sieci pojawiły się ogłoszenia o pracę pochodzące ze studia Unknown Worlds. Wynika z niego, że seria Subnautica otrzyma niebawem kontynuację. Prace nad nią ruszyły prawdopodobnie kilka lat temu, a jak wszystko pójdzie dobrze, to gotowy projekt pojawi się w pierwszej połowie 2025 roku.

Na temat kontynuacji Subnautica nie wiemy w tym momencie praktycznie nic. Na pewno będzie to natomiast przygodówka z elementami survivalu, w której nacisk położony zostanie na eksplorację oraz gromadzenie surowców. Twórcy postawią też najprawdopodobniej na poprawioną oprawę wizualną oraz zmodyfikowaną mechanikę rozgrywki.

Więcej na temat projektu będziemy wiedzieć na pewno w kolejnych miesiącach, a póki co nadal możecie grać w pierwowzór, który zadebiutował w 2018 roku we wczesnym dostępie Steam i do stycznia 2020 roku rozszedł się w nakładzie przekraczającym 5 mln egzemplarzy. To obecnie jeden z najlepszych i najpopularniejszych projektów nastawionych na survival w historii. W sprzedaży dostępna jest też kontynuacja, Subnautica: Below Zero z 2021 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?