Teardown, gra o destrukcji, dostępne na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S

Teardown otrzymało zwiastun premierowy, a jednocześnie twórcy przypominają, że jest ono od dziś dostępne na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

@ 15.11.2023, 16:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Teardown, gra o destrukcji, dostępne na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S

Teardown zadebiutowało pierwotnie na komputerach osobistych, a miało to miejsce w kwietniu 2022 roku. Teraz, Tuxedo Labs, wypuściło na rynek wariant przeznaczony dla konsol PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Z tej okazji przygotowano również efektowny zwiastun premierowy. Narrację w nim prowadzi głos oryginalnego Zygzaka McQueena, Owen Wilson.

Teardown to gra, w której chodzi przede wszystkim o destrukcję otoczenia, ale mimo wszystko projekt ma jakiś tam wątek fabularny, skupiający się na kradzieżach oraz niszczeniu wszystkiego, co popadnie. Czasem trzeba coś ukraść i uciec zanim przybędzie ochrona, a innym razem koniecznością stanie się zdemolowanie wskazanego obiektu z wykorzystaniem młotów i dźwigów.

W Teardown możemy ponadto tworzyć własne poziomy, a w przypadku wydania dla komputerów PC skorzystać z ponad 5800 modów, dostępnych za sprawą platformy Steam Workshop. Znaleźć można w niej nowe otoczenia, nowe efekty specjalne, nowe obiekty do zniszczenia i wiele więcej.

Jak wspomniałem, Teardown możecie nabyć na PC, PS5 oraz XS. Poniżej efektowny zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):