The Thaumaturge (PC) - okladka

The Thaumaturge (PC)

Premiera:
04 marca 2024
Premiera PL:
04 marca 2024
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis The Thaumaturge (PC)
Dirian @ 00:20 28.02.2023
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Thaumaturge to izometryczna, fabularna gra RPG od studia Fool's Theory, znanego z gry Seven: The Days Long Gone z 2017 roku.

Akcja produkcji ma miejsce w Warszawie z lat 20. XX-wieku. Miasto znajdowało się wówczas pod ciężarem jarzma caratu. Jego mieszkańcy tworzą wymieszaną grupę o różnych korzeniach, poglądach i wierzeniach, a także często sprzecznych interesach. To rosyjscy żołnierze, żydowscy kupcy, polscy mieszczanie i nie tylko. 

Fabuła nawiązuje do tych trudnych, lecz jednocześnie dających wiele perspektyw czasów. Jednocześnie opowiadana w grze historia zahacza intensywnie o wątki ezoteryczne, wśród których przewijają się magiczne istoty zwane Salutorami. Zapanować mogą nad nimi tytułowi Taumaturgowie, osoby zaznajomione z ich oswajaniem. Diabeł tkwi jednak w szczegółach, bowiem Taumaturgowie mogą wykorzystywać Salutorów do manipulowania nastrojami i zamiarami innych ludzi, a także toczyć przy ich wykorzystaniu walki.

Starcia w The Thaumaturge odbywają się w trybie turowym. W grze oprócz walki czekają na nas liczne intrygi do rozwikłania, w czym pomaga rozbudowana mechanika prowadzenia śledztw.

Wymagania: Twórcy gry The Thaumaturge ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z The Thaumaturge (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?