The Thaumaturge - znamy datę premiery; udostępniono demo gry

W sieci, a dokładnie na Steam Next Fest, pojawiło się demo The Thaumaturge. Deweloperzy przy okazji ujawnili datę premiery swojego przedsięwzięcia.

@ 11.10.2023, 11:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Thaumaturge - znamy datę premiery; udostępniono demo gry

The Thaumaturge to nadchodząca gra 11 bit studios, opracowana przez Fool's Theory. Akcja tego mrocznego RPG z elementami fantasy toczy się w Warszawie w roku 1905. Niebezpieczeństwo czyha tu na każdym kroku, a gracz będzie musiał bezustannie walczyć o przetrwanie.

W centrum wydarzeń The Thaumaturge znajduje się sztuka tzw. taumaturgii, czyli zagłębianiu się w ludzką duszę. Główny bohater gry, Wiktor Szulski, właśnie tym się zajmuje, ale nie zawsze jest to piękne i szlachetne zajęcie, bo protagonista często musi sobie też ubrudzić ręce. W trakcie Steam Next Fest - trwającego od 9 do 16 października - gracze będą mogli sprawdzić demo The Thaumaturge, obejmujące prolog wprowadzający do historii Wiktora.

Jeśli nie jesteście przekonani co do tego, czy warto sprawdzić demo The Thaumaturge, koniecznie spójrzcie też na widoczny poniżej zwiastun z elementami rozgrywki. Ukazuje wszystkie najważniejsze elementy projektu, a dzięki temu będziecie wiedzieli czego możecie się spodziewać.

Datę premiery The Thaumaturge zaplanowano na 5 grudnia, choć wyłącznie na PC. Jeśli chodzi o wydania konsolowe, czyli dla PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S, spodziewamy się ich na początku 2024 roku.


Sprawdź także:
The Thaumaturge

The Thaumaturge

Premiera: 04 marca 2024
PC, XBOX X/S, PS5

The Thaumaturge to izometryczna, fabularna gra RPG od studia Fool's Theory, znanego z gry Seven: The Days Long Gone z 2017 roku.Akcja produkcji ma miejsce w Warszawie z l...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   15:03, 11.10.2023
Tak średnio to wygląda... Chociaż klimat starej Warszawy może być fajny.
0 kudosBarbarella.   @   15:35, 11.10.2023
Zarys fabuły jakoś mnie nie nastraja optymistycznie względem tej produkcji. Jacyś Taumaturowie i Salutorowie czy coś. Umiejscowienie akcji ciekawe, Warszawa, carat, pewno Wokulskiego można spotkać ale boję się że wątek fabularny to będą za przeproszeniem pierdoły. No ale demko warto sprawdzić.
0 kudosshuwar   @   08:06, 13.10.2023
O kurcze... może wreszcie coś przełomowego? Po filmie widać jakiś nowy styl, nowe podejście, nieszablonowy gameplay? Połączenie planszówki, strategii, przygodówki, skradanki, gry tourowej? I chyba czuć tu klimat 11Bit.