Scorn dostępne na PlayStation 5

Dobra wiadomość dla graczy czekających na Scorn na PS5. Gra jest wreszcie dostępna na nowej platformie Sony.

@ 04.10.2023, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Scorn dostępne na PlayStation 5

Scorn to dość unikatowy - zarówno jeśli chodzi o gameplay, jak i stylistykę - horror. Projekt od jakiegoś czasu dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S, a teraz możecie go też kupić w wersji przeznaczonej dla PlayStation 5.

Jeśli chodzi o najnowsze wydanie, wprowadza ono do rozgrywki cechy charakterystyczne dla PS5. Mamy więc m.in. rozbudowaną haptykę, jak również sprzężenie zwrotne w obu spustach. Do tego podkreślono, że Scorn na PlayStation 5 działa w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę.

Aby uświetnić premierę na PS5, deweloperzy opublikowali poniższy materiał filmowy. Warto pamiętać, że jak wszystkie zwiastuny Scorn, jest on dość nieprzyjemny wizualnie, więc nie nadaje się dla osób o słabych żołądkach, tudzież wrażliwych na to, co widzą.

Na koniec przypomnę, że Scorn jest dostępne też na PC oraz XS. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania.


Sprawdź także:
Scorn

Scorn

Premiera: 14 października 2022
PC, XBOX X/S, PS5

Scorn to pierwszoosobowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru, graficznie nawiązująca do konwencji dzieł Hansa Rudolfa Gigera lub Zdzisława Beksińskiego. Tytuł został...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?