Scorn z nową datą premiery

Deweloperzy Scorn prawdopodobnie szybciej uporali się z dopieszczeniem swego dzieła. Premierę bowiem przyspieszono.

@ 30.09.2022, 12:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Scorn z nową datą premiery

Scorn miało pierwotnie zadebiutować 21 października, ale deweloperzy postanowili termin wydania swojego dzieła przyspieszyć. Efekt jest taki, że w najnowsze dzieło Ebb Software zagramy o tydzień wcześniej, czyli dokładnie 14 października. Bawić będziemy się na komputerach osobistych oraz Xboksach Series X|S.

Akcja Scorn przenosi nas do świata z koszmarów. Mamy tu do czynienia z reprezentantem gatunku survival horrorów, w którym gracz przemierza dziwny, pełen niebezpieczeństw i tajemnic labirynt. Rozgrywka jest całkowicie nieliniowa, a podczas zabawy nie tylko walczymy, ale również rozwiązujemy łamigłówki. Pomagają nam w tym rozmaite dziwne urządzenia.

Jak wspomniałem, Scorn dostępne będzie na dwóch platformach. Poniżej rzucić okiem możecie na jego zwiastun. Pamiętajcie, że w przypadku blaszaków, Scorn kupicie na Steam, Epic Games Store oraz GOG. Zerknijcie na wymagania sprzętowe gry, jeśli nie jesteście pewni co do tego, czy będzie działać na Waszym sprzęcie.


Sprawdź także:
Scorn

Scorn

Premiera: 14 października 2022
PC, XBOX X/S, PS5

Scorn to pierwszoosobowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru, graficznie nawiązująca do konwencji dzieł Hansa Rudolfa Gigera lub Zdzisława Beksińskiego. Tytuł został...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?