Scorn (PC) - okladka

Scorn (PC)

Premiera:
14 października 2022
Premiera PL:
14 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Scorn (PC)
petrucci109 @ 16:01 07.10.2016
"petrucci109"

Śr. długość gry: 6h 20min

+ czaswięcej

Scorn to pierwszoosobowa przygodówka utrzymana w klimacie horroru, graficznie nawiązująca do konwencji dzieł Hansa Rudolfa Gigera lub Zdzisława Beksińskiego. Tytuł został opracowany i wydany przez niezależne serbskie studio Ebb Software.

W Scorn gracz porusza się po dziwacznym, obcym świecie, rodem z koszmaru, całkowicie zbudowanym z organicznej materii. Przemierza on duże, połączone ze sobą, otwarte lokacje, rozwiązując przy tym zagadki logiczne, uciekając przed przeciwnikami i walcząc, przy czym należy dodać, że walka nie jest tu nadrzędnym elementem.

W miarę postępów w grze nabywamy nowe umiejętności oraz znajdujemy różne przydatne przedmioty. Bardzo ważnym elementem Scorn jest uważna obserwacja środowiska. Każdy przeoczony element wpływa bowiem na dalsze etapy rozgrywki. Aby zwiększyć doznania deweloperzy przygotowali grającemu wirtualne ciało, nie jest więc jedynie kamerą zawieszoną w powietrzu.

Grze towarzyszy gęsty, niespokojny klimat, za którego kreację odpowiada przede wszystkim mroczna oprawa wizualna oraz budujące poczucie grozy udźwiękowienie.

Wymagania: Twórcy gry Scorn ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   urban1212,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Scorn (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosdomination   @   21:13, 04.01.2017
Oglądając trailer SCORN moim zdaniem ,to prawda i zgadzam się, z opinią innych zainteresowanych graczy w sieci, ta produkcja będzie w dużej mierze przypominała grę SOMA,lub PENUMBRA,czy chociażby AMNESIA ale należy dodać że tutaj gracz będzie miał do czynienia z organicznym przerażającym światem co przełoży się oczywiście na jeszcze bardziej spotęgowany MEGA KLIMAT.Podkład dżwiękowy jest wprost genialny,ciężki,przytłaczający,trzymający w napięciu świetny pomysł twórców że wpadli na coś tak genialnego co moim zdaniem,będzie to wszystko wyglądało bardzo realnie,nie sztucznie,nie jak dotychczas w grach cofając się chociażby z tytułami wstecz ,no ale zobaczymy ja to będzie wyglądało w finalnym produkcie ,szczerze to już nie mogę się doczekać tej produkcji.