Final Fantasy VII Rebirth - twórcy nie planują obecnie żadnych DLC

Mimo że plany mogą się w przyszłości zmienić, w tym momencie Square Enix nie planuje żadnych dodatków dla Final Fantasy VII Rebirth.

@ 26.09.2023, 10:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Final Fantasy VII Rebirth - twórcy nie planują obecnie żadnych DLC

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Final Fantasy VII Rebirth będzie miało swoją premierę w pierwszym kwartale przyszłego roku. Z zapowiedzi deweloperów wynika, że druga część odświeżonej "siódemki" będzie wielka, a w związku z tym nie powinno być zaskoczeniem, że deweloperzy nie przygotowują żądnych dodatków, co potwierdził kreatywny dyrektor gry, Tetsuya Nomura.

Nomura rozmawiał niedawno z redakcją portalu Vandal, a w trakcie wywiadu zapytany został o to, czy Final Fantasy VII Rebirth otrzyma jakieś DLC, jak INTERmission - rozszerzenie, które przygotowano na potrzeby Final Fantasy VII Remake Intergrade. Okazuje się, że niczego podobnego twórcy nie planują.

"Nie planujemy żadnych DLC dla tej odsłony", powiedział Nomura.

Wszystko się oczywiście może jeszcze zmienić, choć czasu do premiery nie pozostało zbyt wiele. Debiut Final Fantasy VII Rebirth zaplanowano bowiem na 29 lutego 2024 roku, a grać będziemy wówczas wyłącznie na PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?